OA254AN-22-1TBXC Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OA254AN-22-1TBXC
  • Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Description: Product Description: Fan, 254mm Round x 89mm DP 230VAC 850CFM Terminal Connection Ball Bearing Natural Finish
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OA254AN-22-1TBXC Orion- Knight Electronics
    OA254AN-22-1TBXC is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OA254AN-22-1TBXC is described as Product Description: Fan, 254mm Round x 89mm DP 230VAC 850CFM Terminal Connection Ball Bearing Natural Finish . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE