OA180AP-22-3WB Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OA180AP-22-3WB
  • Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Description: Product Description: Fan, 180mm SQ x 89mm DP 230VAC 220CFM 12 Wire Leads Ball Bearing Black Finish
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OA180AP-22-3WB Orion- Knight Electronics
    OA180AP-22-3WB is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OA180AP-22-3WB is described as Product Description: Fan, 180mm SQ x 89mm DP 230VAC 220CFM 12" Wire Leads Ball Bearing Black Finish . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.