OA180AP-22-2WB Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OA180AP-22-2WB
  • Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Description: Product Description: Fan, 180mm SQ x 89mm DP 230VAC 260CFM 12 Wire Leads Ball Bearing Black Finish
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OA180AP-22-2WB Orion- Knight Electronics
    OA180AP-22-2WB is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OA180AP-22-2WB is described as Product Description: Fan, 180mm SQ x 89mm DP 230VAC 260CFM 12" Wire Leads Ball Bearing Black Finish . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Orion- Knight Electronics
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE