OA180AP-11-3WB Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OA180AP-11-3WB
  • Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Description: Product Description: Fan, 180mm SQ x 89mm DP 120VAC 220CFM 12 Wire Leads Ball Bearing Black Finish
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OA180AP-11-3WB Orion- Knight Electronics
    OA180AP-11-3WB is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OA180AP-11-3WB is described as Product Description: Fan, 180mm SQ x 89mm DP 120VAC 220CFM 12" Wire Leads Ball Bearing Black Finish . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Orion- Knight Electronics
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH