OA180AP-11-3TB Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OA180AP-11-3TB
  • Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Description: Product Description: Fan, 180mm SQ x 89mm DP 120VAC 220CFM Terminal Connection Ball Bearing Black Finish
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OA180AP-11-3TB Orion- Knight Electronics
    OA180AP-11-3TB is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OA180AP-11-3TB is described as Product Description: Fan, 180mm SQ x 89mm DP 120VAC 220CFM Terminal Connection Ball Bearing Black Finish . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Orion- Knight Electronics
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM