OA180AP-11-2WB Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OA180AP-11-2WB
  • Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Description: Product Description: Fan, 180mm SQ x 89mm DP 120VAC 260CFM 12 Wire Leads Ball Bearing Black Finish
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OA180AP-11-2WB Orion- Knight Electronics
    OA180AP-11-2WB is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OA180AP-11-2WB is described as Product Description: Fan, 180mm SQ x 89mm DP 120VAC 260CFM 12" Wire Leads Ball Bearing Black Finish . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Orion- Knight Electronics
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE