OA180AP-11-2TB Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OA180AP-11-2TB
  • Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Description: Product Description: Fan, 180mm SQ x 89mm DP 120VAC 260CFM Terminal Connection Ball Bearing Black Finish
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OA180AP-11-2TB Orion- Knight Electronics
    OA180AP-11-2TB is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OA180AP-11-2TB is described as Product Description: Fan, 180mm SQ x 89mm DP 120VAC 260CFM Terminal Connection Ball Bearing Black Finish . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Orion- Knight Electronics
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE