OA172SAPL-11-2TB Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OA172SAPL-11-2TB
  • Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Description: Product Description: Fan, 172mm x 150mm x 38mm DP 120VAC 170CFM Terminal Connection Ball Bearing Black Finish
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OA172SAPL-11-2TB Orion- Knight Electronics
    OA172SAPL-11-2TB is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OA172SAPL-11-2TB is described as Product Description: Fan, 172mm x 150mm x 38mm DP 120VAC 170CFM Terminal Connection Ball Bearing Black Finish . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE