OA172SAN-22-1TB Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OA172SAN-22-1TB
  • Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Description: Product Description: Fan, 172mm x 150mm x 51mm DP 230VAC 235CFM Terminal Connection Ball Bearing Natural Finish
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OA172SAN-22-1TB Orion- Knight Electronics
    OA172SAN-22-1TB is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OA172SAN-22-1TB is described as Product Description: Fan, 172mm x 150mm x 51mm DP 230VAC 235CFM Terminal Connection Ball Bearing Natural Finish . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.