OA172AN-11-3WB Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OA172AN-11-3WB
  • Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Description: Product Description: Fan, 172mm Round x 55mm DP 120VAC 106CFM 12 Wire Leads Ball Bearing Natural Finish
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OA172AN-11-3WB Orion- Knight Electronics
    OA172AN-11-3WB is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OA172AN-11-3WB is described as Product Description: Fan, 172mm Round x 55mm DP 120VAC 106CFM 12" Wire Leads Ball Bearing Natural Finish . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Orion- Knight Electronics
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN