C45-2DC-60 Orion- Knight Electronics
  • More about C45-2DC-60 Orion- Knight Electronics
    C45-2DC-60 is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Fan Accessories category. C45-2DC-60 is described as FAN CORD 45DEG 2POS 60". Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM