OVQ12S30WW7 Optek / TT Electronics
  • Part Number: OVQ12S30WW7
  • Manufacturer Name: Optek / TT Electronics
  • Description: OVQ12S30WW7, OVQ12S30x7 Series 0.5m LEDFlexible Strip, 30 White LEDs, (3300K)
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about OVQ12S30WW7 Optek / TT Electronics
    ---> Other parts by Optek / TT Electronics
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK