OVQ12S30W7 Optek / TT Electronics
  • Part Number: OVQ12S30W7
  • Manufacturer Name: Optek / TT Electronics
  • Description: OVQ12S30W7, OVQ12S30x7 Series 0.5m LED Flexible Strip, 30 White LEDs, (5500K)
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about OVQ12S30W7 Optek / TT Electronics
    ---> Other parts by Optek / TT Electronics
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT