OPB350W125Z Optek / TT Electronics
  • Part Number: OPB350W125Z
  • Manufacturer Name: Optek / TT Electronics
  • Description: Sensor, Transmissive, Fluid In-Line, 0.125in Tubing, 24 to 30V, 50 mA, Bulk
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about OPB350W125Z Optek / TT Electronics
    OPB350W125Z is manufactured by Optek / TT Electronics and is categorized in the Sensors category. OPB350W125Z is described as Sensor, Transmissive, Fluid In-Line, 0.125in Tubing, 24 to 30V, 50 mA, Bulk. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.