OHN3120U Optek / TT Electronics
  • Part Number: OHN3120U
  • Manufacturer Name: Optek / TT Electronics
  • Description: Sensor, Magnetic, Hall-Effect, 5 to 12VDC, Through Hole, 25 mA Max
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about OHN3120U Optek / TT Electronics
    OHN3120U is manufactured by Optek / TT Electronics and is categorized in the Sensors category. OHN3120U is described as Sensor, Magnetic, Hall-Effect, 5 to 12VDC, Through Hole, 25 mA Max. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Optek / TT Electronics
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK
    MIC INLINE 1 BUTTON W/RUBBER CBL
    PLUG / SOCKET
    Mallory Sonalert
    CONTROL MANUAL VOLUME
    Mallory Sonalert
    GASKET NEMA 4X FOR 1SC SERIES
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    MOD USB FLASH DRV INTRFACE W/LID
    ACOUSTIC DAMPER YELLOW 4700OHMS
    ACOUSTIC DAMPER 1500 OHMS