XW4L-11A1-H1 Omron Elect
  • More about XW4L-11A1-H1 Omron Elect
    XW4L-11A1-H1 Omron Elect
    XW4L-11A1-H1 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Wire-To-Board Terminal Blocks category. XW4L-11A1-H1 is described as TERM BLOCK 11POS SIDE 2.54MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
    Tripp Lite
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V