XW4L-10A1-V1 Omron Elect
  • More about XW4L-10A1-V1 Omron Elect
    XW4L-10A1-V1 Omron Elect
    XW4L-10A1-V1 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Wire-To-Board Terminal Blocks category. XW4L-10A1-V1 is described as TERM BLOCK 10POS TOP 2.54MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by Omron Elect
    ---> Wire-To-Board Terminal Blocks from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Wire-To-Board Terminal Blocks
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Assmann
  • Description
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    View
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    Patco Electronics
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V