XW4K-10A1-H1 Omron Elect
  • More about XW4K-10A1-H1 Omron Elect
    XW4K-10A1-H1 Omron Elect
    XW4K-10A1-H1 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Terminal Block Headers, Plugs & Sockets category. XW4K-10A1-H1 is described as TERM BLOCK HDR 10POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by Omron Elect
    ---> Terminal Block Headers, Plugs & Sockets from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Terminal Block Headers, Plugs & Sockets
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"