XW4H-12A1 Omron Elect
  • More about XW4H-12A1 Omron Elect
    XW4H-12A1 Omron Elect
    XW4H-12A1 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Terminal Block Headers, Plugs & Sockets category. XW4H-12A1 is described as TERM BLOCK PLUG 12POS STR 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by Omron Elect
    ---> Terminal Block Headers, Plugs & Sockets from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Terminal Block Headers, Plugs & Sockets
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    VENT AIR AND MOISTURE
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    DIN RAIL MOUNTING CLIP
    View
    Phoenix Contact
    FOOT ELEMENT
    Vector
    BACKPLANE 6U 21CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    Vector
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V