XW4H-11A1 Omron Elect
  • More about XW4H-11A1 Omron Elect
    XW4H-11A1 Omron Elect
    XW4H-11A1 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Terminal Block Headers, Plugs & Sockets category. XW4H-11A1 is described as TERM BLOCK PLUG 11POS STR 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by Omron Elect
    ---> Terminal Block Headers, Plugs & Sockets from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Terminal Block Headers, Plugs & Sockets
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE