XG2A-3002 Omron Elect
  • More about XG2A-3002 Omron Elect
    XG2A-3002 Omron Elect
    XG2A-3002 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Direct Wire Board Rectangular Connector category. XG2A-3002 is described as CONN SOCKET IDC 30POS .1X.1. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Omron Elect
    ---> Direct Wire Board Rectangular Connector from all manufacturers
    ---> Board Connectors by sub category
  • More About  Direct Wire Board Rectangular Connector
    Board Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM