XF3M118151BR100 Omron Elect
  • More about XF3M118151BR100 Omron Elect
    XF3M118151BR100 Omron Elect
    XF3M118151BR100 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. XF3M118151BR100 is described as CONN FFC FPC 18POS 1.00MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM