XD2B-0507-20A Omron Elect
  • More about XD2B-0507-20A Omron Elect
    XD2B-0507-20A Omron Elect
    XD2B-0507-20A is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Rectangular Connectors - Spring Loaded category. XD2B-0507-20A is described as BATTERY CONNECTOR 5 PAD 20A 7PIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Omron Elect
    ---> Rectangular Connectors - Spring Loaded from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connectors - Spring Loaded
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    View
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR