XD2B-0408-23A Omron Elect
  • More about XD2B-0408-23A Omron Elect
    XD2B-0408-23A Omron Elect
    XD2B-0408-23A is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Rectangular Connectors - Spring Loaded category. XD2B-0408-23A is described as BATTERY CONNECTOR 4 PAD 23A 8PIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Omron Elect
    ---> Rectangular Connectors - Spring Loaded from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connectors - Spring Loaded
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM