G7L-2A-T-J-CB-DC100 Omron Elect
  • Part Number: G7L-2A-T-J-CB-DC100
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 100V
  • Category: Power Relays
  • Status:
  • More about G7L-2A-T-J-CB-DC100 Omron Elect
    G7L-2A-T-J-CB-DC100 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Power Relays category. G7L-2A-T-J-CB-DC100 is described as RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 100V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM