G7L-2A-T-J-CB-AC24 Omron Elect
  • Part Number: G7L-2A-T-J-CB-AC24
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V
  • Category: Power Relays
  • Status:
  • More about G7L-2A-T-J-CB-AC24 Omron Elect
    G7L-2A-T-J-CB-AC24 Omron Elect
    G7L-2A-T-J-CB-AC24 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Power Relays category. G7L-2A-T-J-CB-AC24 is described as RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F