G7L-2A-T-J-CB-AC12 Omron Elect
  • Part Number: G7L-2A-T-J-CB-AC12
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V
  • Category: Power Relays
  • Status:
  • More about G7L-2A-T-J-CB-AC12 Omron Elect
    G7L-2A-T-J-CB-AC12 Omron Elect
    G7L-2A-T-J-CB-AC12 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Power Relays category. G7L-2A-T-J-CB-AC12 is described as RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS