G6S-2G-10DC24 Omron Elect
  • Part Number: G6S-2G-10DC24
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 24V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6S-2G-10DC24 Omron Elect
    G6S-2G-10DC24 Omron Elect
    G6S-2G-10DC24 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6S-2G-10DC24 is described as RELAY TELECOM DPDT 2A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Omron Elect
    ---> Singal Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Singal Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
    Bivar
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE