G6S-2F-TR-DC48 Omron Elect
  • Part Number: G6S-2F-TR-DC48
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 48V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6S-2F-TR-DC48 Omron Elect
    G6S-2F-TR-DC48 Omron Elect
    G6S-2F-TR-DC48 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6S-2F-TR-DC48 is described as RELAY TELECOM DPDT 2A 48V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Omron Elect
    ---> Singal Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Singal Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM