G6S-2F-10-TRDC24 Omron Elect
  • Part Number: G6S-2F-10-TRDC24
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 24V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6S-2F-10-TRDC24 Omron Elect
    G6S-2F-10-TRDC24 Omron Elect
    G6S-2F-10-TRDC24 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6S-2F-10-TRDC24 is described as RELAY TELECOM DPDT 2A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Omron Elect
    ---> Singal Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Singal Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F