G6H-2-100-DC24 Omron Elect
  • Part Number: G6H-2-100-DC24
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 24V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6H-2-100-DC24 Omron Elect
    G6H-2-100-DC24 Omron Elect
    G6H-2-100-DC24 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6H-2-100-DC24 is described as RELAY TELECOM DPDT 1A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Omron Elect
    ---> Singal Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Singal Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PNL 3U 4HP (ANODZD UNTRTD EDG)
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC EMC GASKET O RING
    View
    Wakefield-vette
    MICRO-SWITCH MOUNTING CLIP 10PCS
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    Wakefield-vette
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT