G6EU-134PL-ST-US-DC24 Omron Elect
  • Part Number: G6EU-134PL-ST-US-DC24
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 24V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6EU-134PL-ST-US-DC24 Omron Elect
    G6EU-134PL-ST-US-DC24 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6EU-134PL-ST-US-DC24 is described as RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Omron Elect
    ---> Singal Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Singal Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH