G6EU-134PL-ST-US-DC12 Omron Elect
  • Part Number: G6EU-134PL-ST-US-DC12
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 12V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6EU-134PL-ST-US-DC12 Omron Elect
    G6EU-134PL-ST-US-DC12 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6EU-134PL-ST-US-DC12 is described as RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 12V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Omron Elect
    ---> Singal Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Singal Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK