G6E-134P-ST-US-DC48 Omron Elect
  • Part Number: G6E-134P-ST-US-DC48
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 48V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6E-134P-ST-US-DC48 Omron Elect
    G6E-134P-ST-US-DC48 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6E-134P-ST-US-DC48 is described as RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 48V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Omron Elect
    ---> Singal Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Singal Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM