G6B-47BND-DC24 Omron Elect
  • Part Number: G6B-47BND-DC24
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE 4PST 5A 24V
  • Category: Power Relays
  • Status:
  • More about G6B-47BND-DC24 Omron Elect
    G6B-47BND-DC24 Omron Elect
    G6B-47BND-DC24 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Power Relays category. G6B-47BND-DC24 is described as RELAY GEN PURPOSE 4PST 5A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Omron Elect
    ---> Power Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Power Relays
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F