G6B-1184P-USDC24 Omron Elect
  • Part Number: G6B-1184P-USDC24
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V
  • Category: Power Relays
  • Status:
  • More about G6B-1184P-USDC24 Omron Elect
    G6B-1184P-USDC24 Omron Elect
    G6B-1184P-USDC24 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Power Relays category. G6B-1184P-USDC24 is described as RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK