G6B-1114P-FD-US-DC12 Omron Elect
  • Part Number: G6B-1114P-FD-US-DC12
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V
  • Category: Power Relays
  • Status:
  • More about G6B-1114P-FD-US-DC12 Omron Elect
    G6B-1114P-FD-US-DC12 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Power Relays category. G6B-1114P-FD-US-DC12 is described as RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM