G6AU-234P-ST-US-DC48 Omron Elect
  • Part Number: G6AU-234P-ST-US-DC48
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 48V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6AU-234P-ST-US-DC48 Omron Elect
    G6AU-234P-ST-US-DC48 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6AU-234P-ST-US-DC48 is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 48V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS