G6AK-474P-ST40-US-DC24 Omron Elect
  • Part Number: G6AK-474P-ST40-US-DC24
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 24V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6AK-474P-ST40-US-DC24 Omron Elect
    G6AK-474P-ST40-US-DC24 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6AK-474P-ST40-US-DC24 is described as RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM