G6AK-474P-ST20-US-DC6 Omron Elect
  • Part Number: G6AK-474P-ST20-US-DC6
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GENERAL PURPOSE 4PDT 2A 6V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6AK-474P-ST20-US-DC6 Omron Elect
    G6AK-474P-ST20-US-DC6 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6AK-474P-ST20-US-DC6 is described as RELAY GENERAL PURPOSE 4PDT 2A 6V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM