G6AK-474P-ST20-US-DC1.5 Omron Elect
  • Part Number: G6AK-474P-ST20-US-DC1.5
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 1.5V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6AK-474P-ST20-US-DC1.5 Omron Elect
    G6AK-474P-ST20-US-DC1.5 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6AK-474P-ST20-US-DC1.5 is described as RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 1.5V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE