G6AK-434P-ST20-US DC5 Omron Elect
  • Part Number: G6AK-434P-ST20-US DC5
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GENERAL PURPOSE 4PDT 1A 5V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6AK-434P-ST20-US DC5 Omron Elect
    G6AK-434P-ST20-US DC5 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6AK-434P-ST20-US DC5 is described as RELAY GENERAL PURPOSE 4PDT 1A 5V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Omron Elect
    ---> Singal Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Singal Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH