G6AK-274P-ST-US-DC48 Omron Elect
  • Part Number: G6AK-274P-ST-US-DC48
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 48V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6AK-274P-ST-US-DC48 Omron Elect
    G6AK-274P-ST-US-DC48 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6AK-274P-ST-US-DC48 is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 48V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE