G6AK-274P-ST-US-DC24 Omron Elect
  • Part Number: G6AK-274P-ST-US-DC24
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6AK-274P-ST-US-DC24 Omron Elect
    G6AK-274P-ST-US-DC24 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6AK-274P-ST-US-DC24 is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"