G6AK-234P-ST-US-DC48 Omron Elect
  • Part Number: G6AK-234P-ST-US-DC48
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 48V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6AK-234P-ST-US-DC48 Omron Elect
    G6AK-234P-ST-US-DC48 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6AK-234P-ST-US-DC48 is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 48V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE