G6A-474P-ST40-US-DC48 Omron Elect
  • Part Number: G6A-474P-ST40-US-DC48
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 48V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6A-474P-ST40-US-DC48 Omron Elect
    G6A-474P-ST40-US-DC48 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6A-474P-ST40-US-DC48 is described as RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 48V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK