G6A-474P-ST40-US-DC12 Omron Elect
  • Part Number: G6A-474P-ST40-US-DC12
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 12V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6A-474P-ST40-US-DC12 Omron Elect
    G6A-474P-ST40-US-DC12 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6A-474P-ST40-US-DC12 is described as RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 12V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK