G6A-474P-ST20-US-DC48 Omron Elect
  • Part Number: G6A-474P-ST20-US-DC48
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 48V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6A-474P-ST20-US-DC48 Omron Elect
    G6A-474P-ST20-US-DC48 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6A-474P-ST20-US-DC48 is described as RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 48V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    View
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE