G6A-434P-ST40-US-DC48 Omron Elect
  • Part Number: G6A-434P-ST40-US-DC48
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 48V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6A-434P-ST40-US-DC48 Omron Elect
    G6A-434P-ST40-US-DC48 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6A-434P-ST40-US-DC48 is described as RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 48V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM