G6A-434P-ST40-US-DC24 Omron Elect
  • Part Number: G6A-434P-ST40-US-DC24
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 24V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6A-434P-ST40-US-DC24 Omron Elect
    G6A-434P-ST40-US-DC24 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6A-434P-ST40-US-DC24 is described as RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    Bud Industries
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"